0cb453 e88d9a4f0b5e407293b700ae05deed80 - גינון נכון עם מכסחת דשא רובוטית

גינון

החלום על בית וגינה נחשב לחלומם של רבים. בשלב מסוים  בחיים יש אנשים אשר חולמים לעזוב את חיי העיר ולעבור לאזורים כפריים יותר –מקום בו יוכלו לטפח גינה קטנה באמצעות מכסחת דשא רובוטית.

המכסחה מבצעת את כל הפעולות

השינוי החל בענף הגינון הביא לכך כי כיום ניתן לראות מכסחת דשא רובוטית המבצעת את פעולת כיסוח הדשא לבד. כיצד זה מתבצע? הרובוט נכנס אל תחנת הטעינה לבד ויוצא למשימות השונות והתוצאה היא דשא ירוק ומטופח.

 אפשרות להפעיל ידנית

אלו מכם הזקוקים לחוש את פעולת הכיסוח יכולים להיות רגועים- מכסחת דשא רובוטית ניתנת להפעלה ידנית המאפשרת כיסוח מבוקר בין פרחים או ערוגות- מקומות וייתכן כי הרובוט לא יגיע אליהם.

אילו דגשים יש לבחון בעת רכישת מכסחת דשא רובוטית?

שטח כיסוח

בבואכם לרכוש מכסחת דשא, אין טעם לרכוש מכסחה המכסה שטח כיסוח קטן עבור גינה גדולה. אם יש לכם גינה גדולה, הרי יש צורך לרכוש מכסחה המתאימה לגודלה של הגינה

ידידותית למשתמש

נוסף על כך, יש לשים לב כי המכסחה ידידותית למשתמש. ייעודה של המכסחה הוא לכסח את הדשא בלי התערבות אדם ולאפשר קבלת מראה דשא יפה ומטופח. על מנת להגיע לתוצאה הסופית עליכם להקנות למכסחה היכרות עם הדשא באמצעות פעולת תכנות.

גובה כיסוח

יש מי שאוהבים את מראה הדשא שלהם נמוך ואילו אחרים אוהבים את מראה הדשא שלהם גבוה יותר. ככל שגובה המכסחה יכלול אפשרויות רחבות  יותר, כך תדעו כי בחרתם את המכסחה הנכונה ביותר.

 עוצמת רעש

נכון, אין טעם להימצא במקום כאשר מכסחת דשא מבצעת את התפקיד בצורה הטובה ביותר כאשר אנו לא נמצאים בסביבה, אך יש להקדיש מחשבה גם לעוצמת הרעש. יש לשים לב כי עוצמת רעש גבוהה עשויה להפריע ולהישמע גם ברחבי הבית.

 איכות הלהבים

בעת רכישת מכסחה הרצון הוא שהמכסחה תשרת אותנו נאמנה במשך תקופה ארוכה. עמידותה של מכסחה תלויה באיכות הלהבים וחשוב מאד לא להתפשר  בעת הרכישה. יש להקפיד ולרכוש מכסחה של יצרנים מוכרים וכך ניתן להבטיח כי איכות הלהבים תהיה איכותית יותר.

חשיבות רכישת המכסחה בקרב יצרנים מוכרים

פעולת כיסוח הדשא צריכה להיעשות בצורה הטובה והאיכותית ביותר. הדבר תלוי ברכישת מכסחה העונה על הציפיות.

הזכרנו את העובדה כי כיום ישנם לא מעט יצרנים אך בטרם הרכישה חשוב מאד להקדיש מחשבה לבחירת יצרן. על מנת ליהנות מפעילות ארוכה של מכסחה הרי ההמלצה היא לבחור יצרן ותיק בתחום אשר מייצר דגמים איכותיים של מכסחות דשא רובוטיות. בטרם קבלת ההחלטה יש לבחון היטב את ההיצע של היצרנים השונים ואף להתייעץ עם מומחים בתחום לקבלת החלטה סופית שתאפשר לכם ליהנות ממראה דשא יפה.

צרו קשר לקבלת מידע והצעת מחיר:

טלפון: 050-7490049 דוא"ל: [email protected]