קירוי פרגולה עם סנטף

מזג האוויר מתחמם ואליו מתלווים הרצון והדחף להתרענן וליהנות מישיבה בחצר הפרטית שלנו. במידה וטרם התקנתם הצללה, זה בדיוק הזמן לעשות זאת באמצעות בניית פרגולה, עוד לפני שהכל מתחמם ומתגנבים אלינו ימי השרב ומונעים מאתנו פעולות רבות בחוץ, מלבד לשכב פרקדן. היה ויש לכם כבר פרגולה בחצר, מוטב שתבדקו כבר עכשיו את עמידותה לאחר שספגה את מי הגשמים לאורך כל עונת החורף. כדי לוודא שאכן הפרגולה שלכם תקינה ותצליח להגן עליכם מפני השמש, יש לוודא שהיא לא נמצאת בתהליך ריקבון, וכדי למנוע זאת, יש לחדש אותה בלוחות סנטף, לוחות שמיועדים לקירוי פרגולה.

קירוי פרגולה עם סנטף - קירוי פרגולה עם סנטף

קירוי פרגולה עם סנטף

התחדשו לקראת הקיץ

כאמור, בעונת הקיץ אנו מפשילים מעלינו את הבגדים ומתחילים לחשוב כבר על החופש הקרב ובא. אז בטרם נתחיל לחשוב על חופשה באחד מהצימרים בארץ, מוטב להתחיל לדאוג לצימר האישי שלנו ולכל שאר האלמנטים שהגינה הפרטית שלנו מכילה בתוכה, ולוודא שהיא אכן מוכנה ומזומנה לקראת הקיץ הלוהט עם כל הנוחות הבטיחות. לפרגולה שלנו יש תפקיד משמעותי בעונת הקיץ, היא תספק לנו מקום מוצל ונעים ותאפשר לנו להניח תחתיה את מערכת הישיבה שתשמר גם היא מפני השמש החזקה ותהייה גם מקור מוצל עבור צמחייה שזקוקה לצל. לכן, חשוב להשמיש ולתחזק אותה  לקראת העונה באמצעות לוחות סנטף לפרגולה עמידים.

למה דווקא סנטף?

סנטף הינו לוח ידוע ומוכר בתחום הבנייה והשיפוץ, שמיועד לקירוי של מבנים. התכונות הייחודיות שלו מבדילות אותו מכלל לוחות הקירוי שיש היום בשוק. בזמן שרוב הלוחות, אורך חייהם נחשב לקצר והם מתכלים במהירות, הסנטף הוא לוח חזק ועמיד במיוחד שמסוגל לשרוד בכל תנאי מזג האוויר הקיצוניים ביותר. כמו כן, הוא מסנן קרינת UV פוגענית ומסוכנת ושומר על הנראות של הפרגולה לאורך שנים. לוחות הסנטף קלים ונוחים להרכבה ונחשבים לפריט ידידותי לסביבה. כל היתרונות הללו, מציבים את לוחות הסנטף בראש הרשימה ולא בכדי, הם נחשבים כיום ללוחות המבוקשים ביותר בתעשייה, לרבות עבור קירוי פרגולות.

אז למה סנטף לפרגולה?

מדובר בלוח גלי שבאמצעותו ניתן לקרות את הפרגולה. הלוח יגן על הפרגולה מפני כל מפגע ויגונן מפני קרינה של שמש חזקה ומשלל תרחישים. יש לוחות סנטף בצבעים, יש גם סטנף שקוף והם מגיעים בשלל פרופילים, כך שניתן לבחור את הגוון הכי מתאים לנו בהתאם לגוונים שבגינה ובהתאם לצורה של הפרגולה. במידה והפרגולה תהייה בצורה של קשת, אל דאגה, לוחות הסנטף הן אלסטיות ולא שבירות כלל, ולכן תוכלו לעצב אותן בהתאם לצורה של הפרגולה שלכם. כמו כן, לוחות אלה עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר של מכבי אש, מה שהופך אותם לבטיחותיים יותר מכל לוח אחר.

למה עוד משמש הסנטף?

בנוסף לקירוי פרגולה, ניתן יהיה לעשות שימוש בלוחות הסנטף במגזר הפרטי עבור סוככים בחניה פרטית או לפתחים של תאורה, גגות במבנים שונים ולמגוון שיטות קירוי. לוחות הסנטף ישמשו לא מעט גם את המגזר העסקי, באצטדיונים, בחממות ובכל מוסד ציבורי שתר אחר פתרון עבור קירוי והצללה לצמחייה ולציבור גם יחדיו.

לוחות סנטף – לחדש את הקיים

בכל מצב בו תרצו לחדש את הפרגולה שלכם ולהפוך אותה לתקינה, שימושית ובטוחה לקראת הקיץ, תוכלו לעשות זאת באמצעות אותם לוחות שמגיעים ברוחב קבוע, אולם האורך שלהם תלוי במידות שתדרשו, כך שתוכלו להתאים את הלוחות לכל הצרכים שלכם. בנוסף, ללוחות יצורפו מנעד אביזרים בהתאם לדרישותיכם ונוחיותכם.